Ghivece de producție

Ghivece din polipropilena robuste pentru utilizarea cu preponderență în exterior, pe platforme în pepinierele de flori sau plante ornamentale. Ghivecele sunt produse în Polonia, țară cunoscută pentru intensa activitate horticolă.

Prezenta ofertă reprezintă portofoliul complet al producătorului polonez. Doar o parte dintre repere se pot afla in stoc la Dorohoi. Dacă vă interesează anumite modele, vă rugăm să ne comandați din timp pentru a aproviziona.



Ofertă ghivece de utilizare îndelungată

PozaFORMASimbolVolumDiametruInaltimePRETincl.TVA
Vezi pozaCos suspendatFW20,5320,514,51,85
Vezi pozaCos suspendatFW234,523162,55
Vezi pozaGhiveci crizantemaFM2132191,00
Vezi pozaPatrate9x9x100,599,50,20
Vezi pozaPatrate13x13x131,913130,55
Vezi pozaPatrate15x15x15315150,70
Vezi pozaRotunde inalteFH214,521191,25
Vezi pozaRotunde inalteFH2472421,62,00
Vezi pozaRotunde joaseFN18217,611,20,55
Vezi pozaRotunde joaseFN2242214,31,00
Vezi pozaRotunde joaseFN331533,522,53,80
Vezi pozaRotunde joaseFN372037,5255,00
Vezi pozaRotunde standardFo120,6311,790,25
Vezi pozaRotunde standardFs151,51512,50,40
Vezi pozaRotunde standardFs1721713,50,55
Vezi pozaRotunde standardFs19319150,70
Vezi pozaRotunde standardFs23523201,25
Vezi pozaRotunde standardFs267,526211,80
Vezi pozaRotunde standardF291028,5232,50
Vezi pozaRotunde standardFs311230,5263,00
Vezi pozaRotunde standardF44464434,517,00
Vezi pozaRotunde solideFL27LDPE122724,53,50
Vezi pozaRotunde solideFL30LDPE153026,54,50
Vezi pozaRotunde solideFL35LDPE2535288,00
Vezi pozaRotunde solideFL41LDPE35413012,00
Vezi pozaGhivece textileT6060493214
Vezi pozaGhivece textileT82824747,516
Vezi pozaGhivece textileTS100100603518
Vezi pozaGhivece textileT122122653725
Vezi pozaGhivece textileTS150150605530
Vezi pozaGhivece textileTST150150703930
Vezi pozaGhivece textileT250250805060
 JARDINIERA 30x30x100 90  65