Bambus și scărițe din bambus

Ofertă Bambus și scărițe din bambus

Pagina corespunzătoare din catalog -> 1 Deschide catalogul
 Pret/1 bucBuc/pachet
Bambus decor KB300.40-4513,8825
Bambus decor KB300.50-6033,995
Bambus decor KB300.60-8032,115
Bambus decor KB300.80-10043,734
Bambus decor KB300.100-12055,605
Bambus decor KB400.100-12068,315
 Pret/100 bucBuc/pachet
Betigase KB-ŁUP.18.2,5-31,6910000
Betigase KB-ŁUP.25.3-3,52,6610000
Betigase KB-ŁUP.30.3-3,53,3710000
Betigase KB-ŁUP.35.3-3,53,7610000
Betigase KB-ŁUP.35.3,5-44,2810000
Betigase KB-ŁUP.40.4-4,56,035000
Betigase KB-ŁUP.45.4-4,56,815000
Betigase KB-ŁUP.45.4,5-56,555000
Betigase KB-ŁUP.50.4,5-58,375000
Betigase KB-ŁUP.60.5-5,511,682500
Betigase KB-ŁUP.70.5,5-618,682500
 Pret/100 bucBuc/pachet
Bete de bambus KB45.8-1017,711000
Bete de bambus KB60.4-617,841000
Bete de bambus KB60.6-819,921000
Bete de bambus KB60.8-1022,77500
Bete de bambus KB75.4-620,571000
Bete de bambus KB75.6-823,221000
Bete de bambus KB75.8-1029,84500
Bete de bambus KB90.6-829,191000
Bete de bambus KB90.8-1035,68500
Bete de bambus KB90.10-1242,95500
Bete de bambus KB90.12-1452,68250
Bete de bambus KB105.6-833,281000
Bete de bambus KB105.8-1040,61500
Bete de bambus KB105.10-1252,42500
Bete de bambus KB105.12-1462,99250
Bete de bambus KB120.6-835,881000
Bete de bambus KB120.8-1043,27500
Bete de bambus KB120.10-1256,89500
Bete de bambus KB120.12-1472,66250
Bete de bambus KB150.8-1057,801000
Bete de bambus KB150.10-1270,78500
Bete de bambus KB150.12-1486,80250
Bete de bambus KB150.14-16106,78100
Bete de bambus KB180.12-14108,21250
Bete de bambus KB180.14-16146,16100
Bete de bambus KB180.16-18146,29100
Bete de bambus KB210.14-16144,09100
Bete de bambus KB210.16-18205,26100
Bete de bambus KB210.18-20210,78100
Bete de bambus KB210.20-22220,5150
Bete de bambus KB210.22-24301,3450
Bete de bambus KB210.26-28348,1150
Bete de bambus KB240.20-22308,6750
Bete de bambus KB240.22-24328,0050
Bete de bambus KB240.26-28439,0050
Bete de bambus KB270.22-24404,1050
Bete de bambus KB270.24-26427,2650
Bete de bambus KB270.26-28466,4450
Bete de bambus KB305.22-24516,7950
Bete de bambus KB305.24-26486,8150
Bete de bambus KB305.26-28524,9650
Bete de bambus KB305.28-30561,2350
Bete de bambus KB305.30-35718,6725
Bete de bambus KB366.28-30699,2150
Bete de bambus KB420 28-30771,6125
Pagina corespunzătoare din catalog -> 2 Deschide catalogul
 Pret/100 bucBuc/pachet
Bete protejate PVC KBP105.8-1099,71500
Bete protejate PVC KBP120.10-12101,72500
Bete protejate PVC KBP150.12-14149,99200
Bete protejate PVC KBP180.14-16203,70100
Bete protejate PVC KBP210.16-18268,64100
 Pret/100 bucBuc/pachet
Bete PVC partial KBPST150.14-16142,72200
Bete PVC partial KBPST180.18-20244,19100
Bete PVC partial KBPST210.20-22323,72100
Bete PVC partial KBPST240.22-24415,5850
 Pret/100 bucBuc/pachet
Bete etichetate cod bare KBK75.8-1043,14500
Bete etichetate cod bare KBK90.10-1265,91500
Bete etichetate cod bare KBK105.10-1277,91500
Bete etichetate cod bare KBK120.12-1483,23100
Bete etichetate cod bare KBK150.12-14126,44250
Bete etichetate cod bare KBK180.14-16148,56100
Bete etichetate cod bare KBK210.18-20229,91100
 Pret/100 bucBuc/pachet
Bete protejate PVC(etichetate)KBPK105.8-10129,23500
Bete protejate PVC(etichetate)KBPK120.10-12145,19500
Bete protejate PVC(etichetate)KBPK150.12-14183,40200
Bete protejate PVC(etichetate)KBPK180.14-16230,76100
Page 3 
Pagina corespunzătoare din catalog -> 3 Deschide catalogul
 Pret/1 bucBuc/pachet
Arce de bambus KB-ŁUK.45.6-81,10100
Arce de bambus KB-ŁUK.60.8-101,23100
Arce de bambus KB-ŁUK.70.10-121,62100
Arce de bambus KB-ŁUK.75.8-101,69100
Arce de bambus KB-ŁUK.90.10-121,82100
Arce de bambus KB-ŁUK.105.10-122,08100
Arce de bambus KB-ŁUK.120.12-142,92100
Arce de bambus KB-ŁUK.150.14-164,80100
Arce de bambus KB-ŁUK.180.16-187,20100
 Pret/1 bucBuc/pachet
Scarite bambus PB2.351,10280
Scarite bambus PB2.451,30270
Scarite bambus PB2.601,75270
Scarite bambus PB2.752,01210
Scarite bambus PB2.902,34150
Scarite bambus PB2.1052,66150
Scarite bambus PB2.1203,37100
Scarite bambus PB2.1504,6710
Scarite bambus PB2.1805,1310
 Pret/1 bucBuc/pachet
Scarite bambus PB3.351,75320
Scarite bambus PB3.452,27110
Scarite bambus PB3.602,66140
Scarite bambus PB3.752,92120
Scarite bambus PB3.903,76100
Scarite bambus PB3.1054,6190
Scarite bambus PB3.1205,3860
Scarite bambus PB3.1506,4910
Scarite bambus PB3.1808,3010
Scarite bambus PB3.21010,965
Scarite bambus PB3.24016,285
 Pret/1 bucBuc/pachet
Matura de bambus BBM18014,2712
 Pret/1 bucBuc/pachet
Torta de bambus BTH604,5480
Torta de bambus BTH905,1380
Torta de bambus BTH1205,8480
Torta de bambus BTH1508,8240
Pagina corespunzătoare din catalog -> 4 Deschide catalogul
 Pret/1 bucBuc/pachet
Sarme pt legat Z2006131,00120
Sarme pt legat Z2006050,88144
Sarme pt legat Z2006041,23144
Sarme pt legat Z2061101,1948
Sarme pt legat Z2006120,60120
Sarme pt legat Z210801.200,60144
Sarme pt legat Z210801.300,66144
Sarme pt legat Z210801.500,86120
Sarme pt legat Z2414470,8396
Sarme pt legat Z2220310,63144
Sarme pt legat Z2414481,0672
Sarme pt legat Z2414370,9672
Sarme pt legat Z2414400,8672
Sarme pt legat Z2061071,1488
Page 5  
 Pret/1 bucBuc/pachet
Paravan de stuf RF100X3004,7010
Paravan de stuf RF100X5007,855
Paravan de stuf RF150X3007,005
Paravan de stuf RF150X50011,715
 Pret/1 bucBuc/pachet
Paravan bambus BSF100X3008,681
Paravan bambus BSF100X50014,471
Paravan bambus BSF150X30013,031
Paravan bambus BSF150X50021,711
Paravan bambus BSF180X30015,621
Paravan bambus BSF180X50026,051
Pagina corespunzătoare din catalog -> 5 Deschide catalogul
 Pret/1 bucBuc/pachet
Tutori cocos PKP25.0400,3325
Tutori cocos PKP25.0500,4025
Tutori cocos PKP25.0600,4725
Tutori cocos PKP25.0800,6825
Tutori cocos PKP25.1000,7825
Tutori cocos PKP25.1200,8725
Tutori cocos PKP32.0400,3525
Tutori cocos PKP32.0500,4425
Tutori cocos PKP32.0600,5425
Tutori cocos PKP32.0800,7125
Tutori cocos PKP32.1000,8725
Tutori cocos PKP32.1201,0625
Tutori cocos PKP32.1401,2325
Tutori cocos PKP32.1501,3125
Tutori cocos PKP32.1801,5825
 Pret/1 bucBuc/pachet
Snur cocos KOK-SZNUR.24,111
Snur cocos KOK-SZNUR.47,391
Snur cocos KOK-SZNUR.67,001
Snur cocos KOK-SZNUR.107,801
 Pret/1 bucBuc/pachet
Disc cocos KOK-KRĄŻ.1600,15328
Disc cocos KOK-KRĄŻ.1700,16328
Disc cocos KOK-KRĄŻ.1800,17100
Disc cocos KOK-KRĄŻ.1900,19328
Pagina corespunzătoare din catalog -> 6 Deschide catalogul
 Pret/1 bucBuc/pachet
JUTA105.CH.0,6x0,60,802000/100
JUTA105.CH.0,7x0,71,111000/100
JUTA105.CH.0,8x0,81,431000/100
JUTA105.CH.0,9x0,91,831000/100
JUTA105.CH.1,0x1,02,23500/100
JUTA105.CH.1,2x1,23,34500/100
JUTA105.CH.1,5x1,55,18250/50
 Pret/1 bucBuc/pachet
JUTA125.0,6x100182,412
JUTA125.0,8x100241,482
JUTA125.1,0x100302,392
JUTA125.1,2x100361,862
JUTA500.1,22x548,642952,321
 Pret/1 bucBuc/pachet
JUTA_DEK.W01_40x607,7240
JUTA_DEK.W02_60x8012,1830
JUTA_DEK.W03_70x10015,3730

Mai multe detalii despre produse găsiți aici.